| ROXANA_5279 a întrebat:

Cine are melodia Smiley-Dead Man Walking? va rog mi-o dati si mie?

Răspuns Câştigător
| PamPamPaaaam a răspuns:

Chiar daca ai facut rost de ea, iti spun un secret :))... intra pe http://clip.dj/, scrie numele unei melodii pe care vrei s-o descarci, dai search, download... astepti putin si apoi download mp3 ---> Melodia va aparea la My Documents - Downloads

3 răspunsuri:
| thpop a răspuns:

Sau mai poti pe www.fisierulmeu.ro dar aici daca nu ai abonamentri poti descarca doar 2-3 pe zi

| ROXANA_5279 explică:

Nu mai e nevoie am facut rost oricum multumesc

| ROXANA_5279 explică:

Multumesc! pentru secret