| Gipsy a întrebat:

Cine are sa`mi dea si mie melodia Florin Salam-Salam Mania?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Voi ăştia iubitori de jeg ţigănesc şi de ciori ar trebui să fiţi luaţi cu tot cu ei şi omorâţi într-un lagăr ca şobolanii ce sunteţi. De ce Doamne nu mai a trăit Antonescu vreo cinci ani? Scăpa şi de jegurile alea cum a scăpat de evreii din Moldova.

4 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Cocalariii invadeaza TPU...

| Necunoscută a răspuns:

E la măcelărie. Grăbeşte-te! E în limita stocului disponibil, şi cum sunt mulţi rolling eyes fani de-a lui salam cu şuncă, s-ar putea să ratezi tongue

| Helvete a răspuns:

rolling on the floor Frate, chiar exista asa ceva? Sper ca glumesti! laughing straight face Nu mai am ce zice.

| Fallen1Angel a răspuns:

Bag pl in salamu vostru, si tot parizeru ala stricat.