| wizzardspin a întrebat:

Cine asculta Hollywood Undead?ca inca nnu am intalnit pe nimeni din Romania care asculta sad

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Eu ascultam acum câţiva ani.

35 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Too gay fo' me, no thanks.
Şi sper că eşti nazist până în oase din moment ce ai acelaşi avatar ca al meu, acum câteva zile.

| wizzardspin explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Too ggay fo'ya? Stfu and enjoy the music

| KiddaBăă a răspuns:

Eu ascult și acum, de ce? laughing

| wizzardspin explică (pentru KiddaBăă):

H u 4 l

| wizzardspin explică (pentru KiddaBăă):

Care sunt melodiile tale favorite?

| KiddaBăă a răspuns (pentru wizzardspin):

Cam toate, nu am una favorită. Dar a ta? happy

| wizzardspin explică (pentru KiddaBăă):

Bullet(din american tragedy redux), undead, young, everywhere i go si cam toate laughing

| KiddaBăă a răspuns (pentru wizzardspin):

Tare thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| wizzardspin explică (pentru RockinLife):

Ia si mai uitete bine la toate melodiile sa vezi ca nu lea iesit nici un ****...si daca coincide putin niste note nu inseamna ca sunt plagiatori...nu mai comenta aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| wizzardspin explică (pentru RockinLife):

**** and enjoy your music

Răspuns utilizator avertizat
| wizzardspin explică (pentru RockinLife):

Go *** yourself

Răspuns utilizator avertizat
| wizzardspin explică (pentru RockinLife):

Buy a dildo

Răspuns utilizator avertizat
| wizzardspin explică (pentru RockinLife):

Nolifer.

| Krauser a răspuns (pentru RockinLife):

Daca zici Hollywood Undead, Limp Bizkit si Linkin Park fac *****-uri, Ozzy Osbourne ce face? Iar dupa ce ai folosit expresia "ultra giga hyper" mai mult de 10 ani nu cred ca ai, si melodia aia cunoscuta? nici nu am auzit de ea, sau se cantaret pana nu ai adus tu vorba...

| RockMe a răspuns (pentru Krauser):

Haha...cred ca tu ai 10 ani copile.Tu nu sti cu cine vorbesti rolling on the floor...ma pis pe hoolywood undead, limb sizchit si linkin parca.
Mai asculta rock si dupa aceea mai vorbim...

| Krauser a răspuns (pentru RockMe):

Pe tine cine t-ea bagat in seama? Am spus cumva ca cele 3 trupe canta Rock? Ei canta Rapcore...

| BazikR1 a răspuns (pentru wizzardspin):

Ale mele sunt:Scava, no5, from the ground

| Sh4Dow a răspuns:

Si eu ascult HU, e trupa mea preferata.

| Krauser a răspuns:

Eu ascult Hollywood Undead.

| KoNeTi a răspuns:

M-am lasat.

| Lady21 a răspuns:

Eu ascult si e trupa mea preferata cea mai tare trupa din secolul nostru! HU4L!

| Tєσ a răspuns:

Eu stiu cel putin 15 persoane care acultawinking
Chiar si acum ascult la casti laughing
Si eu am crezut prima oara ca sunt singura din tara care asculta.

| Hinamy a răspuns:

Eu ascult. Cam din 2012-2013 pana in prezent. Stiu tot despre ei si sunt trupa mea preferata. As vrea sa vina si in Romania.

| unuloarecare a răspuns:

Hollywood Undead sunt ceva gen underground si nu stiu multi despre ei. Dar eu spun sincer ca ei sunt formatia mea favorita. HU4L.
P.S. Danny sau Deuce... tot muzica geniala au scos

| arananime12 a răspuns:

Eu ascult si acum foarte mult de la ei la inceput am ascult doar we are and young mie imi place ca combina rock cu alte genuri ca rap

P.S. in Romania oricum nu multi asculta rock
P.P.S daca vrei asculta si starset e tot rock alternativ

| smuDge17 a răspuns:

Http://www.facebook.com/HUndeadRO
Va rog sa dati like la pagina asta. Ma bucur ca mai sunt cativa fani Undead in Romania :D

| Alexandru_Darius_1999_4LHv a răspuns:

Eu ascult! sunt foarte tari!

| Cauneac_Emanuel_2000 a răspuns:

Https://www.facebook.com/HUndeadRO?fref=ts uite frate. suntem si mai multi:))

| Flavius1991 a răspuns:

Eu ascult Hollywood Undead big grin