| zxzx a întrebat:

Cine canta melodia asta si cum se numeste melodia? Probabil asta e un remix, dar mi-o puteti da pe cea neremixata.

-FUNDA-

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U hA-5KGieME

Răspuns Câştigător
| Dazzle a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gB7WkJk2NGw

Bryan Ferry - Shameless

1 răspuns:
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Am tot incercat sa o caut melodia, dar nu inteleg nici macar versurile sa imi pot da seama, daca iti place melodia asa remixata cum este, ti-o pot downloada eu de pe youtube. numai da-mi mesaj privat cu id tau... BFT in cautarea melodiei

ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ