| crystynutza a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie regele manelelor nicolaie guta sau florin salam? care ati vrea sa fie rege? eu zic ca florin salam

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu erau toti regi, barosani, jupani, boshi, haladiti, versati, smecheri, unicati, valorosi, invidiati, bombe nucleare?

154 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin Salam MErita nicoaie guta Canta mai mult lautareste salam canta lautareste cu manele combinat deci Salam La putere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin Salam Regele Manelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin salam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care il face pe guta ma? asc o mel de a lu guta si una de a lu salam sa vedeti ca salam numa urla ala nu canta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta rege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca florin salam ar fi cel care ar trebui sa fie regele manelelor cu toate ca eu nu sunt fan nici manelelor nici manelistilor, fie ca cel mai bun sa castige

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca salam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai astia stiu sa cante? mai ce drak ati uitat de B. U. G mafia asta e muzica nu manelisti astia ba roxana printesa ardealului cine drak o facut-o si pe asta printesa sau copilu de aur sau printesa de aur sunt toti niste tinichele de 2 bani...astia nici nu stiu sa cante fac totul pe com ca daca iai pune sa cante laif n-ar mai asculta nimeni manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam o sa fie regele manelelor prin toda una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta o sa fie florin salam regele manelelor ca sa vede bun barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam dragabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GUTA regeleeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin salam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicolae guta! ce tot vedeti voi la florin salam asta. da intr-adevar mi-a fost mila de el si mai ales de copii lui cand sotia lui a murit dar de la intamplarea aceea groaznica el canta numai melodii triste si asta ma enerveaza la el. eu zic, ca guta NICOLAE GUTA e cel mai tare si ca el ar trebui sa fie regele manelelor. VOTATI-L PE NICOLAE GUTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun e guta cu coroana sau fara are niste melodii care iti ajung la suflet si toate sunt inspirate din realitatea de zi cu zi nu ca salam care nici nu stii ce canta: hai, hop ho, parca ar fi la stana. adina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta loc 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreaaaau Saaaaalaaaaaaammmm! :*:*:*:* salam mananc, salam ascultwinkingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Nicolae Guta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oile lui gigi becali canta mai bine ca florin salamhee hee))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mananc salam st satula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta bineinteles este no 1 din orsova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da salam

| zuzulici a răspuns:

Nicolae Guta

| alexbzalex a răspuns:

Moama cate raspunsuri anonime, ce ma va e rusine sa va dezvaluiti identitatea? Poi sa vedem e cam gra intrebarea nu stiu pe cine sa aleg ca toti is la fel de praf, mai bine ar face ce a zis mariobros

| stefy2812 a răspuns:

Florin salam clar e cel mai bun

| mary43 a răspuns:

GUTA este si va fi si in 2010 rege!

| robertradioend a răspuns:

Da si eu cred ca florin salam

| robertradioend a răspuns:

Asa este florin salam este cel mai tare