| abcdefg_8927 a întrebat:

Cine e mai tare si super Madonna, Lady Gaga, Beyonce, Katy Perry?

18 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Katy Perry fara concurenta. Lady Gaga incearca prea mult sa fie,, originala,, iar madonna este cam batrana.
Katy este frumoasa, talentata si foarte amuzanta

| SuperMagicSmile a răspuns:

@mika...la fel, o ador

| beka a răspuns:

Sincer...nu ai cum sa le compari cu Madonnabig grin
eu nu sunt fan Madonna, dar totusi, cand ea canata fetele astea sareau coardawinking cred ca nici ele nu au tupeul s se compare cu Madonna.
1.Madonna
2.Beyonce
3.Lady gaga
4. Katy perry

| Psihiatra a răspuns:

Lady Gaga pentru mine... Dar si Katy Perry canta fain si e simpatica

| amaadina a răspuns:

Beyonce!big grin fata de altele, ea are cu adevarat voce happy
Madonna e deja 'expirata', chiar daca se tine tare si mare, e foarte urata si nici nu are voce calumea big grin
Lady Gaga e prea inganfata
Katy Perry parca e un extraterestru cu ochii aia =)

| Anutza2610 a răspuns:

Katy perry

| Boniboon a răspuns:

Katy Perry dupa parerea mea, imi place muzica ei. Dar si celelalte, mai putin Lady Gaga, pe care o detest!

| ElectricChapel a răspuns:

KP este frumoasa, nu zic nu, dar are o prestatie live da iti vine sa o iei la fuga. Canta absolut horror! Fals. Madonna este batrana, a fost odata ceva, acum nu mai e. Beyonce este cam demotata, dar totodata fresh si cool (extrem, nu?), ia-l LG este absolut superba. Extravanganta, non-conformista, independenta, frumoasa, talentatata.

| Grimalkin a răspuns:

Fiecare e super in felul ei. Oricum, mie cel mai mult imi place Beyonce, vocea ei e inconfundabila. Gaga mi se pare totusi prea comerciala, pe Madonna nu am suferit-o niciodata, iar Katy mi se pare kitchy.

| mika a răspuns:

Clar Katy Perry :X:X:X fana infocata

| M.madallina a răspuns:

Mie imi place cel mai mult katy perry

| Georgiana95 a răspuns:

Eu cred ca toate sunt super in felul lor, toate au stilul lor de a face muzica. Mie imi plac toatehappy

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Lady Gaga :X (is fan no1 :X)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate mai putin katy perry(mai nou si ea) sunt corupte de francmasonerie, deci niciuna... petntru inf. cauta pe youtube: lady gaga illuminati sau beyonce illuminati.VEI VEDEA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingcei cu duma asta? auzi la intrebarea cinei regina muzicii pop ce ai zice? raspunsu deja e dat si e 100%corect.madonna e adevarata regina a muzicii pop! cu toate ca nu o sa intelegeti asta niciodata:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna e cea mai tare o frumusete de femeie nu se compara cu KP sau tampita de lady gaga beyonce e o tiganca

| Piculetz06 a răspuns:

Katty Perry, e si cea mai frumoasa, ochii aia mari si albastri. Madona nu mai e asa de tanara, Lady Gaga are un stil mult prea excentric, iar Beyonce nu a mai scos ceva asa de fain.