| mrman a întrebat:

Cine este cel mai bun rapper din lume?
parerea mea este eminem voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Idem.Mulţi îl condamnă pentru că e alb, iar după părerea lor numai negrii fac Rap bun.De fapt, în incultura lor, nu îşi dau seama că negrii fac mai mult manele americane decât Rap.
Sayonara!

36 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pentru mine, cel mai bun din lume e Deliric1.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eminem cu siguranta, este cel mai bun rapp'er din lume desi este alb happy. + Idolu' meu love struck

| Bianca3108 a răspuns:

Si mie imi place Eminem. happy

| shew a răspuns:

Parerea mea e ca nu eminem e cel mai bun cel mai bun e Cedry2k :X

| Shine_1620 a răspuns:

Pentru mine e Lil Wayne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou *sigh* la o întrebare de-a ta. Voi numai de Eminem ați auzit...

| SSSkkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar stii de ce? Eminem e mai special, nu e ca toti negrii aia la care toate melodiile sunt cu FUCK YOU BITCH si cu injuraturi, el are si o latura sensibila, asculta WHEN IM GONE, SPACE BOUND, MOCKINGBIRD si o sa vezi de ce numai de eminem am auzit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SSSkkkk):

laughing Bine. Ia baga și tu niște Canibus, Coka Nostra, Immortal Technique, Jedi Mind Tricks, Vinnie Paz (membru Jedi Mind), Evidence, Sage Francis, Nas etc. Prin ce ai zis, îmi confirmi că numai de Eminem si alți 2-3 pe lângă el ai auzit. Ceea ce voiam să spun e că sunteți extrem de amuzanți, din două motive: primul e acela că vă pretați la clasamente si al doilea e că vă pretați la clasamente când baza voastră de date a MC-iilor cunoscuți e extrem de restrânsă. Mai precis, cunoașteți doar ce este promovat pe undele media.

PS - prin asta să nu se înțeleagă că-l numesc pe Eminem un MC slab, el e chiar unul foarte bun.

| mrman explică (pentru anonim_4396):

Spike,Cheloo,Grasu,Maximilian,Subcarpati

| SSSkkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Pleaca ma de aici cu *talentele* tale nedescoperite, eminem e si va fi cel mai bun rapper.

| Happyjump a răspuns:

Eminem

| LilTunechi a răspuns:

Imi place cand vad toti pustii ca zic Eminem ca doar de el au auzit
Un lucru este clar
Cel mai bun rapper a fost 2Pac si acum este LIL WAYNE(WEEZY, TUNECI) fara discutie frustratii care cred ca asculta rap si stau cu eminem in difuzoare nu au viata si aia de zic ca negrii ar canta manele sa ma suga nu stiti voi fratilor ce inseamna rap si nici nu aveti fata sa ascultati Lil Wayne asa ca ramaneti la emipisatul vostrulaughing)

| Kanpeki a răspuns (pentru LilTunechi):

Lil Wayne cel mai bun rapper actual? laughing) Serios? Inseamna ca nu asculti decat 2 sau 3 rapperi. Cat despre cel mai bun rapper din toate timpurile, eu cred ca e Biggie. A avut cel mai bun flow.

| AoiChan a răspuns:

happy clar eminem

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Eminem este cel mai bun rapper si asa va ramane, mie mi se pare k are o voce vioaie restul d enegrotei parca moare cand canta au o voce ``moarta``

| RuNiXxX a răspuns:

Eminem!

| Alin_Law_1998 a răspuns:

E clar ca cel mai bun vreodata este 2Pac iar in viata Eminem.

| razorhead a răspuns:

Bai putelor care nu stiti altceva decat lil wayne, voi ati ascultat vreodata altceva? Cei mai buni sunt 2Pac, Eminem, Tech N9ne, Snoop Doggy Dogg(cel vechi), Ice Cube, Eazy-E, Nate Dogg, Biggie, Dr. Dre(la fel cel vechi), DMX, Kurupt, Nas, Xzibit... Nu i-am luat intr-o ordine anume si nici nu sunt toti aici. Pun pariu ca, cocalari astia nu stiu nici macar un sfert din toti rapperi astia. Asa ca valea cu ratati astia de lil wayne si alti "rapperi" de peste noapte. Astia pe care i-am zis eu, astia sunt rapperi adevarati.

| WeezyF a răspuns (pentru razorhead):

Eminem e foarte bun, Snoop Dogg nu mai face de mult rap bun,Iar ceilalti spune-mi si mie cand au mai scos si ei o piesa buna, Eu ascult si Lil Wayne, Eminem, Snoop dogg, Dr Dre 2Pac. Ascult piese d'ale lui 2Pac, Dre Snoop Dogg, dar lumea vrea ceva nou, dar timpul lor a trecut
Acum sunt alte vremuri...alte stiluri, fiecaruia ii place ce vrea.Mie imi plac toti rapperi de mai sus dar cand era vremea lor, Acum eu zic ca Eminem si Lil Wayne, dar e o diferenta de varsta care poate face diferenta in cativa ani.

| Catalin2002543 a răspuns:

S-a votat deja Eminem este cel mai bun!

| Catalin2002543 a răspuns:

Eminem, tragul nostru rapper s-a trezit din patul de spital se ne dedice noua ce stie el mai bine!

| 2pac4life a răspuns:

Eminem ii locu' 2 cel mai bun rapper al tuturor timurilor este 2pac Shakur.

| RED_2646 a răspuns:

Sall clar Eminem nu`mi pasa ce zic alti fraieri, da el e cel mai tarewinkingsi tine`o tot asa ca eminem sall

| Horia_4258 a răspuns:

Niciun Eminem. T-pain e cel mai bun. Cautati sa vedeti ca el a fost votat.

| XeN101 a răspuns:

2PAC a fost cel mai bun rapper din lume si pentru mine va ramane cel mai bun.

| Barcelona_Pavelny_1980 a răspuns:

Părerea mea este ca 2pac si easy e sunt un pic mai buni decat eminem

| xterminate a răspuns:

2pac th3 b3st 4 ever

| Curbăt_Ionuţ_2000 a răspuns:

Https://prnt.sc/hpqv84

Eminem=votat cel mai bun Rapper din LUME! Eu sunt fan eminem. tongue Si il respect foarte mult pe omul acesta deoarece nu e ca altii cu injuraturi..are un aspect diferit..Si iubesc mellodiile lui happy

| Si_Atat_Roger_1999 a răspuns:

Cu siguranta Eminem, dupa ce a pierdut aproape tot, singurul lucru care i-a ramas a fost rap-ul si sa fim seriosi Lil Wayne e un raper bun, foarte bun dar nu ca Eminem!

| Caraus_Victor_1996 a răspuns:

2Pac este cel mai bun si asa va ramine. dupa el merge Eminem

| Statescu_Stefan_1975 a răspuns:

Ba,cel mai bun raper a fost 2PAC, dar acum este Snoop Dogg! R.I.P 2PAC! Cel mai tare rapper ever!

| Antohe_Andrei_1994 a răspuns:

Cel mai rapid rapper este "Busta Rhymes" uita-te pe you tube

| sebastian600 a răspuns:

Tupac e cel mai bun din lume care a fost va fi si va samane cel mai tare rapper din istorie si la sfarsitu lumi tot Tupac va fi cel mai bun nimeni nul va intrece niciodata.

| sebastian600 a răspuns:

Cel mai tare este Tupac

| Apahidean_Bogdan_1997 a răspuns:

La ora actuala si eu cred ca Eminem...Dar din istorie clar 2Pac