| anonim_4396 a întrebat:

Cine-i maaare fan Slash? (eu sunt!)Stiti daca mai vine in Romania? Stiti cumva unde as putea gasi tricouri sau pene(pentru chitara) cu moaca lui?

Răspuns Câştigător
| Bloxx a răspuns:

Aici sunt cateva anunturi cu o pene cu Slash, dar sunt destul de scumpe :( :http://instruments.shop.ebay.com/......tp?/i.html Ca tricouri iti recomand, ca si FucktheSystem, site-ul bestial.ro. Sper ca te-am ajutat! :D :)

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu sunt o mare fana dar imi place, mi se paree un chitarist bun.
Nu stiu daca vine in Romania...
Tricouri am vazut pe bestial, uite un link :
http://www.bestial.ro/......pret).html
Si pene ai putea sa incerci sa cauti pe Amazon sau pe Ebay dar sigur de costa mult transportul si taxele de vama...

| EnterSandman a răspuns:

Nu nici eu nu sunt mare fan.dar auzisem intr-un timp ca s-ar putea sa vina cu inca cativa mari chitaristi.in Romania, chiar semnasem si o petitie pe un site.sa il aducem.da vad ca nu a venit inca laughing, poate se razgandeste si vine pe la noi laughing, il servesc si cu un joint daca face un dual cu mine pe scena laughing.