| Melyssuka a întrebat:

Cine imi da si mie adresa de casa a Selenei Gomez si a lui Jastin Bieber!? Funda mare happy! Cine mi le va da ii voi pune intrebari si ii voi da funda la toate! Va imploooooor am nevoie urgentaaaa Urgenta! de Adresa lor! va rogsad!

Răspuns Câştigător
| salvy20 a răspuns:

In prezent Justin Bieber locuieste impreuna cu mama sa Pattie Malette in Atlanta, Georgia acolo unde locuieste si managerul dar si mentorul sau Usher. nu o sa gasesti adresa lor nicaieri.

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Împuşcă-te!

| Melyssuka explică:

Cine imi va da adresa lor va dau funda vreau sa trimit scrisori...si nu sunt prosti eu ii adorhappy! dau multe fundehappy!

| VickySix a răspuns:

1.is undeva in America
2.de ce iti pasa de prostii aia?
3. daca tot iti pasa pune intrebarea pe un fan club