| SelenaGomezFan1 a întrebat:

Cine imi da si mie ceva un site in care poti sa castigi premii din astea valoroase?

Răspuns Câştigător
| lindemona a răspuns:

Buna,

uite un site pe care poti gasi foarte multe concursuri de pe site-uri. Acolo le poti selecta si dupa premii ce sunt puse in joc
http://www.konkurs.ro/

Succes

5 răspunsuri:
| monykue a răspuns:

SPAM_SPAM.gbx.ro

| MikeAlexis a răspuns:

Te referi la site-uri de genu :care imi da mai multe voturi ma ajuta sa castig nu stiu ce? Sunt tepe 100%nu castigi nimic, dinpotriva castiga ei pe fiecare click in parte.Calm! Nu iti da nimeni ceva valoros moca (in afara de loterie ) unde.si acolo platesti biletu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste acest articol aici http://www.panalu.net/......rsuri.html unde poti participa la diferite concursuri totul gratuit fara nici un cost de partecipare

| Sonny a răspuns:

Www.dutelamunca.ro
www.maiputincersitmaimultamunca.ro
Io pe astea doua le stiu numa, poate mai vin si alti cu altele.
Bafta, sper sa ai noroc!