| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Cine imi poate da niste melodii mai emo? gen Emmy Vocea mea. Plzzz Dau fundita si voot puppy dog eyes big grin

Răspuns Câştigător
| SKyleR101 a răspuns:

Copila trezeste-te! Emmy-Vocea mea e rap pur!
http://www.youtube.com/watch?v=qOOuRgxXzDQ
Copila,incearca sa crezi in Dumnezeu! Chestia asta cu emo e o prostie, credeti cu numai voi aveti problema? Toti au! da nu se inbraca in negru, isi fac freze de retarzi si stau pe intuneric...Sau tu esti numa asa ca e "cool"?

2 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Pai asculta tot ce au: rammstein,marilyn manson, slipknot, lordi...

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ explică:

Ca sa va raspund la intrebari, faza e ca emo pentru mine personal nu ins freze idioate, negruu toootal si altele. Ins sa fii mai necomunicativ dar sa faci cu suflet ceea ce faci, sa iti pese. Dar bine, emo e folosit pentru a fi cool, si de aceea adevarata semnificatie este patata. In fine, mersi oricum pentru raspuns big grin