| Anamariaioan a întrebat:

Cine îmi poate face și mi-e niște versuri! Beat-ul îl am deja. O sa trimit link-ul! Este o piesa de trap! Versurile va rog sa fie originale! Va pot pune dacă vreți numele în descrierea piesei! Ajutați-mă va rog! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Shinderiu a răspuns:

Dacă dai link o sa încerc. Dar gen ce fel de versuri vrei? Despre ce? Sau ce fel de versuri? XD Intelegi tu.

4 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de cantat, cel mai original si apreciat ar fi sa iti faci singur versurile. Asa in pana de idei cum esti sau crezi ca nu stii, versurile geniale se nasc din trairile proprii, incearca sa pui pe foaie tot ce ai trait, simtit si apreciat pana in momentul de fata, o sa iasa ceva super ok.

| TeodoraPandora a răspuns:

Ce patetic, fa-ti singur versurile! Daca nu e pe bani, nimeni nu o sa iti faca nimic de calitate, daca iti face cineva! Nu mai pune oamenii sa iti faca tie lucruri doar ca le pui tu numele in descriere.

| Anamariaioan explică (pentru Shinderiu):

Îți pot da link-ul?