| SergiuSrg a întrebat:

Poate sa imi faca cineva versuri pentru o melodie trap sau rap sau hip hop, versurile nu vreau sa fie furate vreau sa fie originale, si daca se poate sa lasati si un link cu un instrumental cu care s-ar potrivi versurile, mersi

6 răspunsuri:
| anonymous00702 a răspuns:

Salut!
Te pot ajuta, poti sa-mi lasi un email sau ceva prin care te pot contacta.

| SergiuSrg explică (pentru anonymous00702):

Scuze de intarziere
email-ul meu: potecsergiu@gmail.com

| Mikiko a răspuns:

Mbine ușor de zis, greu de făcut... Ași putea să-ți fac niște versuri, dar trebuie să-mi dai o temă. Eu chiar nu știu despre ce ai vrea să fie cântecul și asta chiar mă derutează foarte tare și nu pot să scriu nimic... Legat de instrumental, nu știu nici unul dar este o aplicație pe care poți face niște muzică, sau poți s-o iei de la alți.>Music Maker Jam.

| Ignat_Lorenzo_1990 a răspuns (pentru Mikiko):

Vr eu niste versuri. daca esti disponibil da mi mesaj pe insta lorenzo. ign01

| Ignat_Lorenzo_1990 a răspuns (pentru Mikiko):

Vr eu niste versuri. daca esti disponibil da mi mesaj pe insta lorenzo. ign01.

| SergiuSrg explică:

Ok, ai Facebook sau Instagram, ceva unde putem vorbi?