| Ddenise211 a întrebat:

Cine imi poate spune cum se numeste melodia cand incepe The Dance Scene
http://www.youtube.com/watch?v=NQefFXs0EAE
Am cautat-o dar nu am gasit-o :|Ms mult:) si dau FundaA! :*

Răspuns Câştigător
| Danynataras a răspuns:

.Jason Victorine - feet on the dancefloo big grin

3 răspunsuri:
| Ddenise211 explică:

Ms happy Stiam ca este de Jason Victorine dar melodia ce mi-ai dat-o tu nu o gasesc nici pe net, YouTube big grin Votwinking

| Ddenise211 explică:

Ahambig grin...melodia este de Jason Victorine si Taylor Lee de fapt.am intrebat-o pe twitte pe Taylor Leebig grin.si a spus ca melodia originala va veni in curand laughing. asta zicea de 3 luni incoace dar nha.oh go on. ascult numai 00:26 laughingsi la televizor cand incepelaughing

| Danynataras a răspuns:

Si eu am incercat sa o caut munuh imi place da asa de curiiozitatebig grin mnuh am gasit-obig grin