| Andreea_7420 a întrebat:

Cine imi poate spune, daca vrea si daca stie cum se numeste sau cine canta piesa aia de la reclama de la 7DAYS si Heineken?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Melodia din reclama Heinken se numeste The Asteroids Galaxy Tour- Golden Age iar cea din reclama 7 Days e Melissa Lefton - Anything Can Happen sau daca te referi la aia cu 7 Days Double acea melodie e facuta special pentru reclama aceea, nu o sa o gasesti nicaieri. Daca te-am ajutat da-mi funda.