| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste hore si sarbe(eu sunt din judetul gorj) ceva reprezentativ(pentru un majorat)ce credeti ca ar fi bun?(muzica populara) alte melodii ce-mi recomandati? pot sa fie si alte genuri de muzica!(orice gen)

1 răspuns:
| mariaw a răspuns:

Foaie verde 5 chperibatting eyelashes, ma insor la anul in mai, brasoveanca desigur. Nu stiu ce gen preferi tu, dar incearca sa ai de toate(hip-hop, rock'n'roll, latino, pop, lenta) sa se simta bine toata lumea ca pana la urma asta o sa faca din petrecerea ta una reusita