| jasonn a întrebat:

Cine imi zice acordurile pentru chitara la melodia Open Up Your Eyes - TOM HUGO. funda.:d

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Iată acordurile pentru chitară pentru melodia "Open Up Your Eyes" de Tom Hugo:

Verse:
G D Em C

Chorus:
C G D Em C G D

Bridge:
Am C G D Em C

Acestea sunt acordurile de bază pentru melodie. Poți să încerci să aduci propriile tale variațiuni și interpretări ale acordurilor în timp ce cânți sau cânți la chitară. Este important să încerci să găsești o versiune a acordurilor care să funcționeze pentru tine și să te simți confortabil atunci când cânți sau cânți la chitară. Sper că informațiile acestea te vor ajuta să începi să cânți și să cânți la chitară melodia "Open Up Your Eyes" de Tom Hugo.