| casy99 a întrebat:

Cine imi zice si mie ceva melodii de dans? JiVe, ChaCha, Vals lent, vienez...

Răspuns Câştigător
| annamarya483 a răspuns:

Cha Cha : Jennifer Lopez - Lets Get Loud, Bosquito - Marcela, Paradiso Girls - Patron Tequila, Carlos Jean - Mira Pa Dentro, Pussycat Dolls - Sway

Jive: Louis Jordan - Choo choo ch'boogie, Gia Farrell - Hit Me Up, Christina Aguilera - Candyman, Hit the road jack

3 răspunsuri:
| patry166 a răspuns:

Deci.laughing)
Jiive:. Jive Bunny.
Cha Cha Cha: Alexia ti amo ti amo
Dami` id-u tau prin mesaj si iti trmm eu ca m multe. fac dansurii de 6 aniilaughing)

| babyada28 a răspuns:

JIVE:-VIVA LA MAMA, Eli Goulart - Hafanana
CHA-CHA-MIRA PA"DREM
vals vienez-Mecano - Hijo de la Luna, Ricardo Zefarelli - Ballerina
vals lent-Kiko Makashima - Oborozukio Inori102 Strings - The Immortal Water-asta e de vienez

| SereDulcik a răspuns:

One in a milion de Swiss Ft. Music Kidz e misto dar e de streetdance