| Freaky a întrebat:

Cine ma ajuta cu o melodie? E de ceva timp aparuta, insa nu stiu nici macar un vers.Stiu doar ca spune : u u u u u u u uuuu laughing :d funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duck Sauce-Barbra streisand

7 răspunsuri:
| lanadelsex a răspuns:

Selena Gomez - A year without rain

| Freaky explică:

@ myfaircry se pare ca cineva a fost in stare sa stie despre ce vorbeam, deci, nu gandesc atat de prostwinking

| emma6312 a răspuns:

Narcotic Sound & Christian D. - Dansa Bonito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste uuuuuurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste uuuuuu

| bombonica22 a răspuns:

E ...multe melodii zic u u u uu asa ca laughing) e ceva f f prost gandit sincer laughing

| Gabytza_2059 a răspuns:

Armin van Buuren feat. Sharon Adel - In And Out Of Love