| marius14 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie niste melodii dar sa NU fie manele si nici rock sau muzica populara.Pentru melodiile care mi-au placut cel mai mult dau fundita.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Doar Justin Bieber sau de la Jessica Jarell ARMAGEDDON si almost love!

| Alexz Razz a răspuns:

Incearca: Yolanda Be Cool & Dcup - We No Speak Americano, Mika - we are golden, Iyaz - replay, Spoon - underdog. big grin

| kr.mdy a răspuns:

Trupa Bandidos.

| enemig0 a răspuns:

Ai bagat rock ul intre manele si muzica populara? inseamna ca la muzica esti varza minerala! apuca te de agricultura ...kid!