| Rock_4403 a întrebat:

Cine stie ceva muzica supper faina [ si noua bineinteles] rock.
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Click aici : http://avatars.imvu.com/RonnixTo1 am facut un playlist :) ... cum intri pe pagina vei auzi muzica ;)) sunt mai multe melodii :-? . Daca-ti plac lasa-mi mesaj si-ti voi spune numele lor :)

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Http://www.billboard.com/#/charts/rock-songs?tag=chdrawer

:)Poate gasesti aici ceva care sa iti placa

| stefangeles a răspuns:

Eu unu ascult Linkin Park rock dar melodii noi nu stiu laughing

| NimeniCuActe a răspuns:

Am auzit ca Gugăl stie happy Intreaba-lwinking

| missalwaysinlove12 a răspuns:

Incearca paramore eu's fan vechi si cantareata canta super...nu este prea noua but e super. ar mai fi meg&dia care e o formatie din 2007 si au cateva melodi misto bineinteles iti recomand linkin parca, metallica si avril lavigne si mai nou am descoperit o trupa care ador cum canta cantareata se numeste flyleaf... sper ca te-am ajutat:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu muzica rock si foarte faina dar nu e noua big grin dar tot ti le spunwinking. Deci, sper sa-ti placawinking Bring me The Horizon - The Sadness Will Never End, Alesana-The Three Last Letters :X, Tokio Hotel toate melodiile lor sunt frumoasewinking. Sper ca te-am ajutat tongue.