| nikoole a întrebat:

Cine stie cineva manele noi 2011?

Răspuns Câştigător
| Cryssa_1226 a răspuns:

Florin Salam Ia-ma viata mea in brate, Liviu Mititelu ft. Daniela Gyorfi Bine-i ca tine, Babi ft.Roxana Printesa Ardealului Te duc la Istambul,Nicoleta Guta Sageata lui Cupidon, Vali Vijelie Sa impartim dragostea in 2, Sa iubesti 2 femei. funda? sper ca ti-am fost de ajutor.pup

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Manelele sunt de ghei, și apoi mă dau cu șprei...

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@bogdan

Am scris intentionat asa, nu pentru ca nu as sti...

Nici nu ma injosesc in asa hal incat sa ma compar cu tine, iti spun doar ca esti un distrus.
Bafta

| EnterSandman a răspuns:

Sa moara dusmani mei...tu esti una din dusmani mei asa ca:"Go to Helll!" si ia-ti si manelele cu tinewinking

| RoxyLaLa a răspuns:

Cauta manele pe www.cocalari.com
Si sa vezi cate manele o sa-ti deaa=)))

| OneMoreChance a răspuns:

Get lost...

| misss a răspuns:

Heeey da' nu v'a cerut nimeni parerea,doar trebuia sa spune'ti si voi cateva mel noi...ce era asa de greu? Asculta cine ce vrea, nu o sa spune'ti voi la nimeni ce si cum sa asculte, adica ba o sa spune'ti doar ca nu o sa va ascultewinking

| Emmy_4970 a răspuns:

Go to bottom, stupid man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bogdan...te iei de 7h30? M-au apucat toți dracii brusc. De acum, am ceva cu tine, te urăsc din cauza asta.
Așa că te rog, ușurează-mi suferința și închide-te într-o cameră cu gaz de urgență! Sau toarnă-ți acid clorhidric pe tot corpul!

| BathoryEvl a răspuns:

Heya! Uite cea mai tare manea pe care ai putut-o asculta vreodata! http://www.youtube.com/watch?v=2SRD6mjrUMo Auditie placuta!