| Kinezuu a întrebat:

Cine stie cum se numeste artistul care canta ceva de genul 'uneori ma doare ca n-am pe una langa mine ca am fost solo si asa nu este bine 'cam atat imi amintesc din melodie precizez ca e ceva de genul artist hip hop

Răspuns Câştigător
| clopotika_3516 a răspuns:

Nu stiu sigur dar este Liric, Solo ori Nane stiu ca am ascultat si eu melodie asta sh este unul din cei 3:d nu stiu sigur care thinking oricum sper sa-ti fie d ajutor raspunsul meo:*:*:X