| ingerashpierduth a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia aia de la reclama la Coca-cola cand zice ceva de Roger Milah(scuze daca nu am scris corect) ca sarbatoreste de 10 ani alaturi de coca cola etcbig grin
funditabatting eyelashes

15 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

K'naan - Wavin' Flag

| SunnyMidnight a răspuns:

Nu-i david bisbal e ca'naan-wavin' flag

| Fvn a răspuns:

Ca'naan-wavin flag

| Fvn a răspuns:

De ce dracu in loc de K mi s-a modificat in "CA"? laughing

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Roger Milla-Wawin flag happy

Asta e te asigur :*

| DeniiMeow a răspuns:

K'naan - Wavin Flag happy

| PaulW a răspuns:

K'NAAN - Wavin' Flag ft. will.i.am, David Guetta

| andreiano a răspuns:

1. Este vorba de Roger Milla.
2. Melodia se numeşte într-adevăr Wavin' Flag, dar o cântă K'naan şi este unul din imnurile Campionatului Mondial.
3. Celalalt imn este cel cântat de Shakira (This is Africa), dar în reclama respectivă e melodia lui K'naan.

| Danny_4297 a răspuns:

K'NAAN - wavin' flag asta e melodia big grin.

fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Bisbal -Waving Flag

| Simonaa166 a răspuns:

K'naan - Wavin' Flag

| BiZZaRe a răspuns:

Melodia este cantata de Shakira si se numeste This is Africa, dai funda, te rog?

| Andreea_5648 a răspuns:

Melodia cantata de Shakira se numeste-Waka waka:]este si in engleza si in spaniola:]cea in spaniola se numeste esto es africa sau ceva de gen:D si cea in engleza se numeste this time for africa iar cealalta este K'naan feat. David Bisbal - Wavin' Flag uite aici adr de youtube:] http://www.youtube.com/watch?v=4tHWhd2k7uk asta este cea cu K'naan si david bisbal:] si din cate stiu eu K'naan are si o melodie fara David Bisbal:] este tot waving flag adr aici http://www.youtube.com/watch?v=CxWX1yGcsHQ iar cea de la shakira aici:] asta e in engleza:] http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0 iar asta e in spaniola:] http://www.youtube.com/watch?v=oPdPohatfnY sper ca ti-am fost de ajutor:] Funda:>?

| Franci_3456 a răspuns:

David Bisbal -Waving Flag sau Shakira-Waka Waka, nu this is africabig grin[fundita?]happy:*