| larisalamagda a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia aia din reclama Vodafone? era ce va gen : "mama imi spune, tine-te bine,capital e care pe care,cine pe cine, daca muncesti si tragi tare. ceva gen...cine stie va roogg...repedee

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Nu este melodia lansata inca, doar la el pe pagina, astepta sa o lanseze si o sa te ajut. Ceau ceau!

2 răspunsuri:
| Jeminschi_Andreea_1992 a răspuns:

Daca intri pe pagina de facebook Raymond Official al 3-lea sau al 2-lea videoclip de jos...Cel putin...asa am vazut in reclama. laughing))