| bDaniel a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia care se aude cand se face reclama la romanii au talent la semifinala din saptamana aceasta? happy astept un raspuns rapid si concret big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e reclama care am vazut-o ultima data zilele astea, melodia de pe fundal e Papa Roach- This is my last resort. nu garantez, dar sigur au avut piesa asta pe fundal o data.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia din reclama de la Romanii au Talent este ''Papa Roach- This is my last resort''.

| nicoalusoby a răspuns:

Papa Roach- This is my last resort

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Papa Roach-Last Resort