| ByankaLyana a întrebat:

Cine stie melodii cantate de Selena Gomez? Cele mai multe sau care au un link de genu,, www."primesc funda!

4 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Un link de genu "www"? Tu esti chiar proasta sau te prefaci? Orice link incepe cu www nu trebuie sa mai specifici asta.omg, frate, aia din poza esti tu? Fara suparare da asta nu-i sait de copilasi, daca ai intrebari serioase intreab-o pe maicata, taicatu, daca ai intrebari de genu ast care tocmai ai pus, cauta pe google ca de aia exista.

| ByankaLyana explică:

Nu,FuckTheSystemFuckTheRules.Nu sunt proasta! Am vrut sa stie bebelusii ca tine ca nu stii.