| andreiyo50 a întrebat:

Cine stie melodii in engleza in care danseaza fete fara sutiene? Dati si linkuri de you tube.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Melodii in engleza in care fetele danseaza fara sutien pot fi gasite doar pe red tube, nu you tube... o. O'

Ce ai visat azi noapte? O. O'

| Good Cat a răspuns:

Uita-te si tu ca tot omu` la un film porno. Stai si te amagesti cu sani goi...

| Good Cat a răspuns:

@BlackAndWhite

Pai mi-a venit in cap bancul ala cu motivarea, cand un tzanc se gandeste cum sa chiuleasca mai usor ( sa puna o bomba in scoala sau eu mai stiu ce ), la care unu ii zice : Auzi da` nu poti si tu sa folosesti o motivare ca tot omu`?

| andreiyo50 explică:

Erau unele melodii de club in care apareau astfel de scene, ma intereseaza melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Good Cat
Uita-te si tu ca tot omu? rolling on the floor Nu toţi ne uităm la aşa "opere de artă" [filme porno mă refer]

Cât despre întrebare... Uita-te şi tu pe red tube...