| 69LightAfterDark69 a întrebat:

Cine stie melodii noi? misto? rock,(gen: rihanna, skillet, chris brown, Bruno mars) etc.

9 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Apai daca Rihanna si Bruno Marsa cata rock eu astept sa ma dai cu capu' de birou.Deci nu merita sa iti dau aceleasi leegnde pe care ti le-a dat si Adrian, Bon Jovi fiind trupa mea favorita.Dar daca tu crezi ca Rihanna-Rockstar 101 este o melodie rock doar pentru ca are o chitara pe care si-o "freaca" intre picoare cu o peruca pe cap,cica ea vrea sa-l imite pe Slash, nu este muzica rpck, stai cama.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| Twitter a răspuns:

Salut, uite niste albume destul de noi si faine!

Tokio Hotel - Best of [2011] si Humanoid [2009]
Skillet - Awake [2009]
Eyes set to Kill - Broken Frames and Underground Sounds [2010]
Trapt - No Apologies [2010]
30 Seconds to Mars - This Is War [2009]

\m/

| Kitty_7752 a răspuns:

Rihanna-Only Girl
-S&M
-Te Amo
Tokio Hotel-Hurricanes and suns
... thinking

| geoanarandi a răspuns:

Eminem-no love
rihanna-fly
rihanna-s&n
lady gaga-born this way
rihanna-rockstar

| geoanarandi a răspuns:

J.lo-on the floor
enrique iglesias-tonight
tinie thmpah-written in the stars
enrique iglesias ft. usher-ditry dancer
usher-dj got us falling in love again
funda!

| 69LightAfterDark69 explică:

Am zis stil rock si in paranteza pe refeream la cantaretzi, nu neaparat de rock