| teo530 a întrebat:

Cine stie o aplicatie pentru muzica care sa imi gaseasca toate melodiile pe care le caut primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Ivanov27 a răspuns:

Itube, bg player.

3 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Eu folosesc Mp3 Music Download (ohseokman111). E chiar ok si descarca melodia in cateva secunde.

| teo530 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Le-am instalat pe toate si cea mai buna mi s-a parut Itube. Asa ca funda o primeste Ivanov27. Felicitari Ivanov!

| Blckwtrprk a răspuns:

Deezer, Spotify... Sau poate te referi la ceva în genul Shazam.