| dDANIELLA a întrebat:

Cine stie piese rock da nu cum canta stefan banica happy

11 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Există Google sau Metalhead.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Halestorm-Bad Romance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i legătura dintre Ştefan Bunică şi muzica rock!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce ai vrut să spui cu Ştefan Bănică? Oricum nu are nicio legătură cu rock‘ul.

| MaskOfSanity a răspuns:

Eşti praf, mă.
Ce naiba rock vrei tu?

| Decrepit a răspuns:

Saracie,Micul Elvis nu canta rock.El e un fel de Hrusca.De fapt,el e Hrusca,dar asta e alta poveste!

Desi e foarte posibil sa-mi pierd timpul si tastatura aiurea,cauta asa : Stone Temple Pilots,Audioslave,Soundgarden,Nirvana,Pearl Jam, Alice in Chains, Faith No More, Guns and Roses, Rammstein si Stone Sour. Poate-poate se infiripa ceva intre tine si rock.

| Disharmony a răspuns:

Ştefan Bănică n-are nicio tangenţă cu muzica rock.

| dia733 a răspuns:

Bonjovi It's my life.

| tinolete a răspuns:

Este o melodie lest sort