| CrisCrissFresh a întrebat:

Cine stie sau are un studio de inregistrare in buk (daca se poate sa fie ieftin ) big grin

1 răspuns:
| hinatakaname a răspuns:

La palatul copiilor e un studio de inregistrari unde o inregistrare costa 30 de lei anul trecut, unde aproape am avut ocazia sa lesin de emotii.laughing
Intrarea catre studio e in spate (unde se tin diferitele cursuri), iar unde se afla exact studioul poti intreba de la portar, iar apoi pe cel ce lucreaza acolo daca au mai crescut preturile.