| Juℓiaa a întrebat:

Cine stie un program de scos vocile de la melodie si sa ramana doar negativul? pleaseeee am nevoie urgent fundabig grin

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Windows movie maker e un program care il ai in pc la "Start" la "All programs" si jos de tot scrie :Windows movie maker asta modifica filme cauta tutoriale cu el ca sa inveti cum sa-l folosesti uite unul:
Daca nu merge cum ti-am zis eu fa cum zice asta:))
http://www.robintel.ro/......ial-video/

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista un asemenea program.

| Juℓiaa explică:

Este un prograam stiu sigur:p nu inlatura chiar cu totul vocea dar cam 90% da.