| Scherimuvi a întrebat:

Cine vrea sa downloadeze de pe YouTube doar melodia fara videoclip. http://www.youtube.com/watch?v=8kkEjqkMOWo

2 răspunsuri:
| Skittel a răspuns:

WoW! laughing) Nu vreau sa fiu rautacios dar melodii de pe youtube se downloadeaza de 2 3 ani incoa cu numeroase programe. Se pare ca Domnul Google ti.a cam luat.o inainte laughing. Dar ca sfat iti zic urmatorul lucru: decat sa downloadezi melodii de pe yt cu diferite programe (care iti salveaza melodia la o calitate foarte slaba) mai bine ai cauta mel respectiva pe Gooogle si vei gasi zeci de sit-uri de download. Bafta!

| alexandra512 a răspuns:

As vrea sa bag melodii cu videoclip pe mp4 player. dar nu merge. nu stiu de ce. am incercat in urmatorul fel:
a sters absolut totul de pe el(crezand ca nu are destula memorie pentru video) am salvat lucrurile pe calculator intr-un folder. apoi am bagat inapoi in ele un videoclip insa tot nu mergea. am bagat si o melodie fara videoclip. aia mergea si as vrea sa bag melodii cu selena gomez si cu altii dar nu le gasesc fara videoclip. va rog ajutati-ma. ca sa fa?