| wdexwjmwd a întrebat:

Cineva care asculta rock, poate sa indrageasca si manelele?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, dar date pe "mute" sau pe post de metodă de tortură pentru vrăjmași.

35 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns:

Am nimerit pe la un party in 96 sau 97 (doar in trecere). Sincer, nu stiu ce cautam la varsta aia pe acolo, cred ca eram cu tata si s-a dus sa-i lase ceva unui prieten.
Sa vezi acolo combinari de L.A cu Metallica laughing

| ady13boss_9568 a răspuns:

Nu! doar daca ii place aproape orice gen, aproape ( ac/dc; metallica populara ) adica mie imi place aproape orice gen...50 cent eminem manele rock pop. dance urban laughingsper ca te- am ajuta.big grin deci daca e decat cu rock nu are cum sa ii placa manelele laughing)

| opppa a răspuns:

Nu, clar.

| nikoleta12 a răspuns:

0,1%