| Minalore a întrebat:

Corina feat. JJ - No Sleepin' - ce parere aveti de melodia sta?
Uite pentru cine nu o stie linkul:http://www.youtube.com/watch?v=cKhkB-jU_PY

Răspuns Câştigător
| SoNevable a răspuns:

E misto\dancing imi place happyhappyhappybig grinbig grin am descarcato si o ascult mereuhappybig grinbig grinbig grin imi dai fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Imi vine sa vomit cand o ascult...

| Anonima_2658 a răspuns:

Nu stiu cum sa zic. Corina avea melodii mult mai bine,s`a prostit si ea
oh go on

si videoclipul- e nasol rau,cand merge in emisiuni merge cu bara aia call meu

oricm asa la prima vedere, adica auzire, e destul de OK

:*

| ZEU93 a răspuns:

Mie imi place sincer big grin Videoclipul nu poti sa spui ca e de 10 stele dar cantecul conteaza big grin

| uǝʞɔıp a răspuns:

E urata

| Mali_3462 a răspuns:

E dragut refrenul.