| eddy123321 a întrebat:

Credeti ca melodia "ochii tai " cantata de trupa L. A este o manea nu de alta dar trebuie sa cant ceva la ora de muzica si ne-a zis fara manele daca e manea imi puteti sugera voi altceva ce pot canta?

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Suna ca o manea. Deci :-? daca vrei sa canti o melodie la ora de muzica incearca sa inveti versurile la melodia asta si apoi o canti pe cu melodia pusa pana o inveti :) uite asta daca esti fata o poti canta Http://www.youtube.com/watch?v=OsSfj_JGrVI sau asta elena gheorghe pana la stele, iar daca esti baiat pe asta : keo in ochii tai, sau 3sudest vorbe care dor. Success >:D< pupici :D \:d? si spoooor la cantat \m/

2 răspunsuri:
| ClairDeLune a răspuns:

Nu-i manea, dar nici departe.

| EllyCoolGirl a răspuns:

Nu, nu e manealaughing