| Ade a întrebat:

Cui ii place Hannah Montana/Miley Cyrus? Daca da, ce melodii va plac? Motivati raspunsul! Ci ar putea sa-mi dea o lista cu toate melodiile ei? Dau fundita si vot pentru cel cu raspunsul care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Mi imi plac melodiile:

hannah montana gonna get this
pentru ca are un ton foarte placut si este o mel destul de reusita

miley cyrus owns in my heart
pentru ca imi place videoclipul si cum suna melodia

mai imi place

miley cyrus & selena gomez & demi lovato si fratii jonas- sent it on
imi place deoarece are un ton placut. un videoclip foarte frumos si sunt actorii mei preferati :X:X:X

fundita?

1 răspuns:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mie îmi place Miley Cyrus-Who owns my heart.
De ce? Pentru că versurile sunt foarte adevărate!
Enjoy: http://www.youtube.com/watch?v=iVbQxC2c3-8