| anonim_4396 a întrebat:

Voua va ma place de Hannah Montana/Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| Lorena a răspuns:

Buna!happy

Mie sincer nu imi place.
Nu am nimic cu ea, dar nu pot sa o inghit!
Este o prefacuta, isterica si increzuta!
Imi place doar filmul "The last song".
A cam uitat de fani Miley asta, nu mai are nevoie de ei!
Parerea mea: Este cea mai insuportabila si prefacuta fiinta de pe pamant!

Bafta!kiss

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu

| JustMe a răspuns:

NU! Mie nu mi-a placut niciodata. Nu am nimic cu Miley, nu o cunosc dar niciodata nu mi-a placut.

| Unique a răspuns:

Nu

| Ana-Maria94 a răspuns:

O urasc.fiinte mai nesuferita ca asta n-am intalnit.

| KimY a răspuns:

Nu prea, de cand cu atata faima i s-a urcat la cap. Aproape ca nu-si mai baga nici fanii in seama.Se crede ceea ce nu prea este. O fi ia vedeta dar nici chiar asa...asta e parerea mea!winking

| Petronela a răspuns:

Imi place cum canta doar atat

| stefan31 a răspuns:

Sigur nu ai mai mult de 10 -11 ani daca pui intrebari din astea!

| ElyElyna a răspuns:

Sincer nu-mi place, dar imi plac unele din cantecele ei cum ar fi The Climb...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-a placut niciodata si nici nu-mi place. E groaznica, joaca groaznic! A fost desemnata ca cea mai proasta actrita a anului si e plina de fite. Nu mai stie ce reclame sa-si faca pentru ca sa iasa in evidenta. Degeaba! Nu vreau sa-i dezamagesc fanii dar nu merita privirea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super simatica si e singura vedeta care nu se crede asa mare! si nu va mai dati cu parerea daca nu o cunosteti?

| xasfgbgfh a răspuns:

Nu!laughing oribil