| ClaudiaB a întrebat:

Cui ii place muzica innei cine raspunde primul ii dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Carina2 a răspuns:

Mie imi plac melodiile ei.Imi plac chiar foarte mult.In special 10minutes, sun is up, si deja vu. FUNDITA?

1 răspuns:
| Annd a răspuns:

In primul rand nu este muzica ei. Este compusa de altii. Si cred ca singura melodie care imi place (cat de cat) este,, amazing,, happy Oricum este muzica comerciala, si sensul lipseste cu desavarsire in ceea ce canta ( dance-ul asta romanesc).