| DoodyAlexx a întrebat:

Cui ii place noul video al lui Eminem, Love The Way You Lie cu Rihanna [:x]? Pentru cei ce nu stiu video aveti aici link de youtube : http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U!:D

9 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

O ador...nu mi+au placut niciodata melodiile laui Eminem dar asta e super!

| axel007 a răspuns:

Super melodie!

| Sua a răspuns:

love struck

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Il ador. Mai ales imi place cum ii sta lui Rihanna.

| Ирина19 a răspuns:

Si mie imi place, e cea mai tare piesa

| tinka a răspuns:

Mie imI placE

e soopeEeer ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna si piesa, dragut si videoclipul. Daca e si Eminem, e sigur ca imi si place. happy

| Anisoara79 a răspuns:

E super!

| alexwars a răspuns:

Mie imi place atat videoclipu cat si genu de muzica. Mi se pare tare