| anonima_6654 a întrebat:

Cum as putea sa invat si eu sa dansez ca shakira. Daca imi puteti spune sau da un link din care pot sa invat miscarile ei.Mersi:*

11 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Shakira are un corp de invidiat si foarte elastic.In primul rand trebuie sa fie si al tau macar cat de cat elastic ca sa reusesti imitatii de miscarile ei pentru ca, ca ea nu vei reusi niciodata, dar sunt sigura ca daca te uiti la dansurile ei vei prinde ceva.
Uite si un link http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds

| CarlaElena a răspuns:

Nu cred ca e posibil :-o De fapt...totul este posibil in Romania! Whateva'. am auzit ca ea nu a luat niciodata cursuri de dans sau ceva. natura a inzastrat-o cu talente nu prea intalnite, dar chiar ar trebui sa iei cursuri de dans serioase daca vrei sa dansezi ca Shakira!

| radu a răspuns:

Pai shakira danseaza impresionant de binewinking si daca vrei sa dansezi ca ea te sfatuiesc sa urmezi niste cursuri pentru dans de baza apoi daca iti place treci la ceva profesionalwinking

| SuperStar a răspuns:

Incearca asta pe un site scria ca la la ea a invatat sa danseze:)http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu niciodata nu am luat cursuri de dans.Si totusi stiu sa dansez ca ea si ca Michael Jacasaon.Cred ca m-am nascut cu dansul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu niciodata nu am luat cursuri de dans.Si totusi stiu sa dansez ca ea si ca Michael Jacasaon.Cred ca m-am nascut cu dansul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti

| blondy_6656 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UlhQg8vvGDQ uite aici:X
mi se pare foarte interesant fundita pls:X

| Binjabar_Constantin_1999 a răspuns:

Vreau sa dansez ca sackira