| biaaaaa a întrebat:

Cum ati comenta versurile melodiei GRENADE a lui Bruno Mars?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer mi se par cam stupide versurile. Adică pur şi simplu dacă asculţi melodia e ok dar dacă te gândeşti şi la versuri parcă nu e aşa bine. "I'd catch a grenade for ya" serios acum laughing. Baftă!

| minnieee a răspuns:

Trista...

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Romaaaantic :-x Cred ca orice fata ar vrea ca un Bruno Mars al ei sa-i dedice aceasta melodie happy

| lol_6078 a răspuns:

Te atinge usor:X
iti mangaie sufletu.
e tare melodia. orice fata care iubeste romantismul admira melodia asta si vocea fermecatoare a lui Bruno:X
funda?