| KiduuPink a întrebat:

Cum gasesc pe mileyworld id-ul lui miley cyrus?
Da am uitat sa va spun sunt membru dar cum il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Pfff... tu chiar platesti pentru site-ul acela?
In fine...pai nu stiu din moment nu am cont acolowinking
Ai putea sa te duci la chat, am auzit ca intra dar...foarteee rar. Si nu vred ca ti-ar da ID sau Email pentru ca e privat si nu prea are timp sa vorbeasca cu fanii.

15 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

O vedeta ca miley nu si-ar da id-ul la fanii ei! nu cred ca se gaseste nu cred ca are nici id de mess! crezi ca ea are timp sa stea pe mess? la cati bani are isi permite sa dea un telefon oricand! Sau daca are id-ul il au doar prietenii ei apropiati! id-urile de genul Miley_cyrus, Miley_sweet_girl hannah_montana nu sunt deloc adevarate! e posibil sa fie facute de cineva insa la ''celalalt capat '' nu e hannah ci o persoana care se da drept ea!

| AdeLina a răspuns:

As putea sa-ti raspund tot cu o intrebare.
La ce iti trebuie?

| julia_6595 a răspuns:

Nu ai sa-l gasesti nicaieri...

| KiduuPink explică:

Mersi de raspuns Ioana Alexandra!

| KiduuPink explică:

Am revenit la normal... happy

| JustMe_2928 a răspuns:

MileyCyrus@Office.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui desstiny hope alias miley cyrus este miley_cyrus iar al meu este yaseinsahin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ID lui miley dar nu intra decat foarte rar si mie nu mi-a zis decat hi si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei til dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mi-l dai mie adresa mea de e-mail este dany. dany@personal.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreau id:radoi_dumitru99@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am gasit foarte usaor si e adevartul id pentru ca imi da tot timpul web cand intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul de jos ai putea sa imi dai si mie id ei te rog id meu este:honciucmaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai frate toti scriu iduri stupide cum ar fi miley_cyrus.'
e un ****. dc v-ar da ea idu eitonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica tu chiar platesti pentru situl acel! normal daca are banii si este o fana mare cum sa nu plateasca... si eu daca asi avea ceva important de facu sau sa am banii mai multi mas inregistra si ai plati dar stiu ca nici nu ma baga in seama sau chestii din astea nu nu imi convine sa dau $29, 95 degeaba doar sa vb cu alti fani. ziceti si voi nu`i asa?