| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus are id, facebook, hi5? Daca te inregistrezi in mileyworld trebuie sa platesti?

Răspuns Câştigător
| MyTzZy a răspuns:

Nu are ID de Yahoo din cate am auzit dar are MSN, Are hi5(http://www.hi5.com/......95+--html) si facebook.
Ca sa iti faci cont pe mileyworld trebuie sa platesti. Stiu pentru ca am incercat:D trebuie sa platesi 50$ sau ceva de genu:D.
fundita?:*

5 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Are de toate si id(identitate) si facebook(fata de carte) si hi5(hai da`i five) da e ca`m intoarsa fata asta trebuie sa platesti daca vrei sa intri in bordelul ei de tarfestraight faceca si ealaughing

| M3HappyKid a răspuns:

Da are de toate id(identitate) are facebook( fata de carte) are hi5(hai dai five-hai da palma) da trebuie sa dai o groaza sa intri in bordelul ei cu toate bitcheslaughing o groaza

| Aly359 a răspuns:

Nu are id dar are facebook si hi5 Si nu nu cred ca trebuie platit big grin fundita puppy dog eyes?

| crisina_2187 a răspuns:

Are de toate.

| MiaDiamondGlow a răspuns:

Nu are nici id, nici facebook (personal) si DA, ca sa te inregistrezi pe mileyworld trebuie sa platesti.