| Thedarklightofthemoon a întrebat:

Cum o chema pe cantareata cu parul albastru si culoarea inchisa. avea o melodie in care canta, imi amintesc ca incepea cu ea iesind dintr.o masina si apoi intra intr.un lift. Seamana cu Stefflon Don.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Da mai multe detalii. In ce limba canta, de unde-i, ce fel de still muzical, dansa? Vad ca scrii ca seamana cu Stefflon Don, insa unica cantareata care-mi vine in minte e nicki minaj. Era neagra? Daca tii minte ceva versuri din cantec ar ajuta.
Sau in genere scrie pe google "blue hair singers" si vezi daca o gasesti, ca-s o multime.

| Thedarklightofthemoon explică:

Melodia era de dans, nu imi amintesc versuri, era neagra la culoare si numele ei este asemanator cu spike si canta in engleza si are o voce mai groasa