| bybyu a întrebat:

Cum pot invata sa dansez pe manele fara sa apelez la cursuri?
funda:*

Răspuns Câştigător
| Match3 a răspuns:

Poti sa cauti pe youtube cursuri de dans.
Sau daca din intamplare cunosti pe cineva ii poti cere un mic sfat.
Pana la urma ar trebui sa le ceri un sfat parintilor tai, si vezi ce vor zice si ei. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

De pe YouTube poti inva foarte usor, sunt multe videoclipuri in care iti explica cum sa dansezi si cum sa te misti.

| SimonaCristina a răspuns:

Ia lectii de la Elena din Otopeni, aia care a venit la Romanii au Talent...laughing
Nu, glumesc...Cauta pe Youtube cursuri de dans.Gasesti pentru orice stil.

| TheAvenger a răspuns:

Simplu ca bună ziua. Îți miști partea dorsală sus-jos stânga-dreapta, mai faci vreo 2-3 scheme și din mâini și ăla-i tot dansu'. Personal n-am încercat așa ceva, dar am văzut destul de multe tipe care fac asta.

| ClauditaSmile a răspuns:

Sa inveti pe manele e ca si cum ai invata ceva ce stii deja.

| didii5 a răspuns:

Cauta pe youtube.