| rive02 a întrebat:

Cum pot pune un videoclip de pe youtube pe facebook? Am copiat codul de pe youtube, dar pe fb s-a pus ceea ce am copiat eu, nu si filmarea happy
Mentionez ca nu am cont pe youtube.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Copiezi link'ul de pe youtube şi îl pui pe wall...toţi care vor accesa link'ul vor putea sa vadă filmuleţul. Iar dacă aştepţi câteva secunde înainte să'i dai "Post" o să îţi apară şi filmarea happy

4 răspunsuri:
| marilena04 a răspuns:

Mai jos de clip trebuie sa iti apara distribuiti, si dai distribuiti pe facebook si gata :d

| freehugs a răspuns:

Sub videoclip scrie undeva Share intre Add to si Embed. dai share si alegi acolo deasupra linkului f share si de-acolo te descurci happy, o sa trebuiasca sa scrii un cod acolo si gata!

| Crihana_Daiana_1997 a răspuns:

Cum copiez un video clip