| maissner a întrebat:

Cum pot pune pe facebook un videoclip fara ca acesta sa fie descarcat in calculatorul meu, de pe un site, de exemplu youtube?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Sub videoclip, pe youtube, e un buton pe nume "distribuiti". Da click pe el. Da, da, chiar acum. Asa. Acum poti vedea linkul si inca cateva butoane. Deasupra linkului, e un buton care are sigla de la facebook si langa el scrie share. Apasa pe el. Acum, trebuie sa te loghezi pe facebook(asta daca nu esti logata deja), si sa confirmi apasand din nou share.
Succes!
Nu iti cer funda, dar stiu ca oricum mi-o dai laughing

2 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Te duci la status si copiezi link-ul pe care il vrei acolo si ii dai share si gata

| maissner explică:

Am facut asa si imi arata doar link'ul nu si videoclipul...

Întrebări recente