| deefny_8061 a întrebat:

Cum pot sa fac miscarile de dans ca Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

Pai in primul rand nu cred ca te afirimi prea tare daca reusesti sa il copiezi pe mj, incearca sa scoti tu pasi de dans tari, du-te la niste cursuri de dans, munceste pentru ajunge ceva!

68 răspunsuri:
| Skaryo a răspuns:

Nuti trebuie cursuri de dans sa dansezi ca el! sunt un baiat din medgidia cu probleme ( is nascut prematur la 7 luni si am probleme la degetele de la maini si picioare ) insa nimeni nu poate sa ma imita la miscarile lui MJ, daca vr sa fac un tutorial pe youtube ( full ) imi
zici pe Facebook Laur Raileanu si in max 3 zile o sa-l facwinking

| Skaryo a răspuns (pentru Skaryo):

Am uitat sa-ti zic ca am invatat toata colegrafia lui in 2 ani

| Mara_3961 a răspuns:

Eu pot face moonwalk da un coleg de-al meu poate face tot dansul billie jean

| ionel_5324 a răspuns:

Ma baieti mie imi ies miscarile da problema e ca no stiu face paia lean de se lasa jos

| ionel_5324 a răspuns:

Deci imi ies miscarile lui dar the leanu nu-mi iese pre bine da sunt cursuri pe net

| ionel_5324 a răspuns:

Eu iti zic decat sati pierzi vremea cu uitatul la videoclipuri incearca cam o saptamana sa faci ce face el si pun pariu cati ies si nici nu-ti dai seama ca faci miscarile lui si mai ales moonwalku

| DiselMan a răspuns:

Mai intai incearca ceva usor ca...,, Moonwalk,,
Bine pentru mine a fost usor a fost prima miscare...
Cea mai grea este atunci cand M.J. se lasa intr-o parte in Smooth Criminal(criminal penal)...Pai pe scurt uitate pe Y.T(youtube)
Si cel mai important MULT, MULT EXERCITIU M.J. a muncit de la varsta de 10-14 ani

| Dinu_Virginia_1978 a răspuns:

Cum pot sa pas de rep

| michaeljackson_5635 a răspuns:

Eu nu ma pot apleca ca Michael Jackson